Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 28.07.2021

Günümüz teknoloji sistemleri içerisinde önemli bir yere sahip olan LOGO Yazılım alanında uzman kadrosu ve geliştirdiği çözümler ile sizlere sistemsel ilerlemeleri sunmaktadır. Süreç boyunca sizlerle birlikte entegre ilerleme göstermekte, ihtiyacınız olan durumlarda süreci ilerletmenize destek vermektedir. 

 

LOGO Yazılım sistemleri ile işlemleriniz hızlı ve etkili bir şekilde ilerleme göstermektedir. Bu ilerleme içerisinde LOGO Çözümler, LOGO LEM ve LOGO Kampanya büyük öneme sahip olan hizmetlerden bazılarıdır. İşlemlerinizin süreç boyunca hızlı ve sistemli ilerlemesine destek vermektedir.

 

LOGO Dijital Dönüşüm Nedir?

LOGO Çözümler ile sistemlerin ilerleme sağlamasında büyük öneme sahiptir. İşlemlerinizin teknoloji gelişimi ile online sistemlere taşınması pek çok avantajları beraberinde getirmektedir. Dijital dönüşüm danışmanlıkları ile sisteminizin dijital dönüşüm içerisindeki yerini belirlemek, gerekli müdahale adımlarını sağlamak da mümkün olmaktadır. İşlemlerin süreç boyunca kusursuz bir şekilde ilerleme göstermesi için bütünsellik ve etkileşim önem taşımaktadır. Sizler de süreç boyunca işlemlerinizin ilerleme göstermesinde dijital dönüşüm hizmetlerinden yararlanmaktasınız. 

 

LOGO e-Dönüşüm ile e-Devlet İşlemleri

LOGO Çözümler işlemlerinize katkı sunarken avantajları ve verimlilikleri de sizlere sunmaktadır. Bu sistemlerin başında da e-Devlet Çözümleri gelmektedir. LOGO Çözümler içerisinde yer alan e-Devlet ile online fatura oluşturmanız ve iletimini sağlamanız büyük avantajlar sunmaktadır. e-Fatura hizmetini ele alırsak fatura oluşturmak, güncellemek ve sistemi ilerletmek gibi alanlarda pek çok avantaja sahip olmaktadır. Anında iletim ve etkileşim ile sistemlerin güncel kalmasına yardımcı olmaktadır. Güncel sistemler ile işlemlerin ilerletilmesi ve gelişimi de mümkün olmaktadır. Süreç boyunca gerekli süreç analizleri ve kontroller ile sistemleriniz güncel kalmakta, teknolojiye uygun bir ilerleme göstermektedir.

 

LOGO Çözümler ile İşlemler

İşletmeniz hangi ölçekte olursa olsun işlemlerinizin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi, aksamaların en aza indirilmesi için pek çok sürecin birbiri ile etkileşimli ilerleme göstermesi gerekmektedir. Veri akışının kontrol altında olması, işlemlerin sağlıklı bir şekilde ilerletilmesine destek verilmesi gibi durumlar ile siz de kontrollü bir şekilde süreç ağınızı şekillendirebilmektesiniz. 

Siz de LOGO Çözümler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sistem kontrollerini sağlamak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri