Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

LOGO Yazılım, müşterilerinin gelişim ve ilerlemesine katkı sunacak olan çözümlerini getirerek sistemsel olarak ilerleme göstermelerini sağlayan bir şirket olarak ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştirmektedir.

Kuruluş gösterdiği tarihten bu yana farklı sektörde ve ölçekte işletmelere çözümler sunarak gelişim ve ilerleme odaklı, teknoloji ile uyumlu ve birbirine entegre hizmetleri sizlere sunmaktadır. 1984 yılından bu yana kuruluşundan beri pek çok sektöre özgü hizmetler sunarak ilerleme ve güncel vizyonunu korumaktadır. LOGO Yazılım ürün ve kampanyaları ile siz de sürdürülebilir başarı ve büyüme odaklı ilerleme sürecinde yerinizi alabilirsiniz. LOGO Yazılım tüm sektördeki paydaşları ile hedefler oluşturup aynı inanç ve özveri ile çalışmalar göstererek geleceğe yönelik sistemli adımlar atma vizyonunu da benimsemektedir.

 

LOGO Yazılım Çözümleri Nedir?

LOGO Yazılım e-Devlet çözümleri olan e-Fatura, e-Defter, e-Mutabakat, e-İhracat, e-Arşiv ve e-İrsaliye olmak üzere Kobi, ERP, İnsan Kaynakları, İş Analitiği, İş Akışı Çözümleri ile sektörler arası gelişim ve ilerlemeye katkı sunmaktadır.

Tek bir merkez üzerinden verilerin toplanıp işlemlenmesinde büyük bir öneme sahip olan LOGO Yazılım  çözümleri ile siz de sektörünüzde fark yaratarak hız ve verimlilik odaklı süreç akışlarına sahip olabilirsiniz. e-Devlet çözümleri ile tek bir panel üzerinden gerekli belgelerinizi oluşturmanız, iletimini sağlamanız ve güncellemeniz tek bir tık ile mümkündür. Gerekli entegrasyonlar kurularak maliyet, tasarruf ve süreç içerisindeki ilerleme düzeni sağlanmaktadır.

    Kobi, ERP, İnsan Kaynakları çözümleri ile tek bir merkez üzerinde toplanan veri akışlarını kontrol etmek oldukça işlevseldir. Bu akış süreçlerinde düzenleme planlama yapılması da işlevsel sonuçlar vermektedir. 

    LOGO Yazılım yazılım sektöründe gösterdiği yenilikler ile önemli bir yer tutmaktadır. Çağdaş yönetim sistemleri ile kullanıcılarına anlaşılır süreç akışlarını sunmaktadır. Kolay arayüzleri ile işlemlerin daha hızlı ve etkili bir şekilde ilerletilmesine katkı verilmektedir. LOGO Yazılım arayüzlerinin işlevselliği ile etkili işlemleri yapmanıza ek olarak tele destek hizmetleri ile günün saatlerinde gerekli olduğu vakit iletişim kurarak alanında uzman kadromuzdan destek alabilmektesiniz. 

 

    LOGO Yazılım ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak ve bizler ile iletişim kurmak için iletişime geçebilirsiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri