Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

LOGO Yazılım geliştirdiği çözümler ile sizlere pek çok hizmet sunmaktadır. Yazılım hizmetlerinin günümüz teknoloji gelişmelerine uygun bir şekilde ilerlemesi için önemli adımları takip etmemiz gerekmektedir. Alanında uzman kadromuz ile LOGO Yazılım ekibi olarak gerekli süreç analizlerini sizlere sunmaktayız.

    LOGO Yazılım iş akışı çözümleri ile sektörlere özel yazılım sistemlerini geliştirmekte, uygun adımların analiz edilmesine katkı sunmaktayız. LOGO Kampanya ile de avantajlardan yararlanabilmektesiniz.

 

    LOGO Yazılım Avantajları Nelerdir?

    LOGO Yazılım olarak alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli bilgilendirme süreçlerini sunmaktayız. LOGO Kobi ve ERP Çözümleri ile entegre olarak ilerleme gösteren işlem analizleri ile gerekli bilgilendirme ve işlem adımları ilerletilmektedir. Tek merkez üzerinden gerekli bilgi akışları sunmaktayız.

    Her ölçekten ve her sektörden işlemlerin hızlıca ilerleme göstermesi için LOGO Kampanya e-Çözümler bütünleşik yapı göstermektedir. Bu bütünleşik yapı ile işlemleriniz kısa sürede ve etkili bir şekilde çözümlenmektedir. Alanında uzman kadromuz sizlere bu süreç içinde gerekli analizleri sunmaktayız.

    LOGO Yazılım İşlemleri

    LOGO Yazılım işlem süreçlerinde anında hızlı entegrasyon ile işlem süreçlerini hatasız yönetmek ön plandadır. Bu adımların ilerlemesi için pek çok durum analizini de kurmak gerekmektedir. Siz de gerekli alanlarda destek alarak sürecinizi yönetirken gerekli adımları yerine getirebilmektesiniz.

 

    LOGO Yazılım Kampanyaları Nelerdir?

    LOGO Yazılım köklü geçmiş ve güçlü ağı ile kullanıcılarımızın işlem süreçlerine destek vermektedir. Hizmet ve ürünlerindeki LOGO Kampanya ı ile işlemlerinize destek olacak ürünlerin LOGO Kampanyaları ile işlem analizlerini yaparak sahip olabilirsiniz. LOGO Kampanya takibini yaparak sizlere uygun çözümler hakkında değerlendirme sağlamanız önemlidir. LOGO Yazılım Kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak ve haberdar olmak için bizleri takip edebilirsiniz.

 

 LOGO Yazılım Çözümleri Hakkında

LOGO Yazılım çözümleri işlemlerinizin ilerleme göstermesinde ele alınan sorunların değerlendirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. e-Devlet çözümleri olan e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter ile siz de gerekli bilgilendirme analizlerini sağlarsınız.

e-Fatura elektronik fatura anlamına gelir ve kağıt fatura ile aynı hukuki değerlendirmelere sahip olmaktadır. e-Arşiv ve e-Defter ile de depolama ve iletim işlemlerine çözüm getirebilmektesiniz.
 

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri