Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

e-Arşiv uygulaması işletmelerin tercihinin yüksek olduğu ve günümüz sistemler için önemli olan entegre çözümlerle ilerleme göstermektedir. e-Arşiv ile kullanıcılarımız e-Fatura mükellefi olsun ya da olmasın e-Fatura düzenlenmesini, faturanın ikinci nüshasının elektronik ortamda korunmasını sağlamaktadır. Yasal zorunlulukları dikkate alan mevzuata uygun hızlı işlem ve düşük maliyeti içeren LOGO Yazılım e-Arşiv uygulaması ile siz de işlemlerinize katkı sunun.

 

LOGO Yazılım e-Arşiv Özellikleri Nelerdir?

Hızlı ve tasarrufu ele alarak mevzuata uygun işlemleri ilerletebilen LOGO Yazılım e-Fatura ile fatura işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Elektronik ortamda kayıt altına alınmış olan tüm bu faturalara kolay bir şekilde de ulaşma imkanınız olabilmektedir.

İşletmelerin ERP çözümleri ile entegrasyonları oldukça önemlidir. LOGO Yazılım e-Arşiv de ERP Çözümleri ile entegrasyon sağlayarak işlemlerin adım adım ve güvenilir bir şekilde sistemsel ilerlemesine destek vermektedir.

e-Arşiv ile hazırlanan faturalarınızın iletimi de oldukça kolaydır. Fatura gönderiminde sms veya e mail gibi online platformların tercih edilmesi ile işlemlerin maliyetleri de korunmuş olmaktadır.

Tüm işlemleriniz adım adım korunmakla beraber gerekli bilgilendirme sistemlerinin de sağlanması gerekir. 

 

LOGO Yazılım e-Arşiv ve e-Fatura Arası Farklılık Var Mıdır?

LOGO Yazılım e-Arşiv ve e-Fatura arasında farklılıklar mevcuttur. Her ikisi de işlemleri zaman ve mekan kısıtlaması olmadan sağlıklı bir şekilde ilerletmeyi sağlamaktadır. Arasındaki farklılıklara değinmek gerekirse e-Fatura ile yalnızca e-Fatura sistemine kayıtlı olan kişilere fatura iletebilirken e-Arşiv de ise bu uygulamayı kullanmayan kişilere de iletim sağlamanız mümkün olmaktadır, kapsamı daha geniş olmaktadır. 

 

LOGO Yazılım e-Arşiv’den Kimler Yararlanabilmektedir?

LOGO Yazılım çözümleri ile gönüllü ve bazı durumlarda da zorunlu bir şekilde sistemden yararlanmanız mümkün olmaktadır. İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükelleflerin e-Arşiv uygulamasına geçmesi yasal bir zorunluluktur. Ancak bu zorunluluk kapsamı dışında hızlı ve güvenilir bir ağ kurmak isteyen, işlemlerini anında ilerletmek isteyen herkes de bu hizmetten yararlanmak için başvuruda bulunabilmektedir. 

Kesilmiş faturalara sonradan erişim sağlayabilmek, müşteri akışı hızlı olan hesapların kontrol edilemesi, maliyet dengesini oluşturabilmek adına gerekli olan işlemleri LOGO Yazılım e-Arşiv hizmeti ile sağlayabilmektesiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri