Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 25.08.2021

LOGO Yazılım hizmetleri ile sistemlerinizi her gelişim adımlarına karşı güncel tutmaya özen göstermeniz büyük önem taşımaktadır. Güncel mevzuat ve süreç boyunca kullanıcılarının beklentilerine uygun güncellemelerin sağlanması için uygun bir süreç akışı taşımaktadır. Sistemlerin etkin bir şekilde yönetimi için LEM adı verilen Lisans Bakım Hizmetlerinin sağlanması gerekilmektedir. 

LOGO Yazılım Çözümleri süreç içerisinde gelişim gösteren akışlara destek sunmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere gerekli akışları sunmaktayız. LOGO Yazılım Çözümleri ile kullanıcılarımız işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde ilerletme imkanına sahip olmaktadır.

 

LOGO Yazılım Çözümleri Nedir?

LOGO Yazılım Çözümleri KOBİ, ERP, İnsan Kaynakları, İş Akışı ve İş Analitiği olarak ifade edilebilmektedir. Çözümlerin amacı sistemlerin etkileşimli ve süreç içerisinde düzenli bir şekilde ilerleme sağlamasını sağlamak olmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlerin gelişim süreçlerine dikkat ederek ilerleme göstermekteyiz. LOGO Çözümler ile çevre dostu ve maliyet düşüşü odaklı çalışmaları sunmaktayız. 

 

Yazılım Güncellemeleri Nedir?

Teknolojinin gelişimi ve sürecin ilerlemesine baktığımızda yazılım sistemlerinin de kendini geliştirdiğini gözlemleyebilmekteyiz. Yazılım sistemlerinin ilerleme göstermesi ile sistemlerin de kendini güncellemesi önem taşımaktadır. Sistemlerin güncel kalması ve kendini yenilemesinde Lisans Bakım Hizmetleri ön plana alınmaktadır. Lisans Bakım Hizmetleri ile sistemlerin güncel kalarak olası ihtiyaçlarının da temin edilmesi sağlanabilmektedir. 

 

LOGO Destek Hizmetleri Nelerdir?

LOGO Yazılım Destek ve Danışmanlık Hizmetleri ile sistemlerinizin ilerlemesinde avantajlara sahip olabilmektesiniz. Gerekli altyapı, destek ihtiyaçları ve tüm sorunlara yönelik çözüm arayışlarında destek hizmetleri ön plana alınmaktadır. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeye destek veren destek hizmetlerimiz; destek hattı hizmeti, uzaktan erişim destek hizmeti, uzaktan erişim veri bakımı hizmeti, uzaktan erişim tasarım hizmeti, destek ve danışmanlık hizmeti, veri tabanı ve sistem danışmanlığı, eğitim hizmeti olarak ele alınabilmektedir.

 

LOGO LEM Avantajları Nedir?

LOGO LEM ile sisteminize güncel hizmetleri, çözümleri, eklentileri ekleyerek sisteminizi geliştirmeniz mümkündür. Süreç içerisinde eklentileri sağlayarak sürecinizi şekillendirmeniz mümkündür. Yazılım sistemlerinin gelişimi ile sürecin ilerlemesi ve gelişim adımlarını sağlaması mümkündür. LOGO LEM ile sisteminiz hızlı ve teknoloji sürecini ilerletmektedir. LOGO LEM süreç boyunca işlemlerinizin akışını düzenleyecek sistemleri aktifleştirmenize yardımcı olmaktadır. 

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri