Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

İşletmelerin pek çok işlemlerinin bir arada tutularak kontrol altına alınması sağlıklı bir şekilde işlemlerin ilerletilmesi için önem taşımaktadır. Alanında uzman ekibimiz ile birlikte LOGO Yazılım olarak sizlere gerekli bilgi ve destek akışlarını sunmaktayız. LOGO İş Akış Çözümleri ile işlerin oluşumu, takibi ve süreç analizi oldukça kolay olmaktadır. Siz de LOGO Yazılım İş Akışı Çözümleri ile işlerinizi belirli saat ve tarih aralıklarında oluşturabilir ve düzenleme yapabilirsiniz.

 

İş Akışı Yönetimi Avantajları Nelerdir?

LOGO Yazılım İş Akışı ile iş süreçlerinde verimlilik ve kar sağlanmaktadır. İş süreçlerinde yeniden yapılandırmalara ek olarak süreçlerde hızlandırma kazanılmaktadır. İş akışı yönetimleri ile işletmelerde görev ve sorumluluk dağılımları sağlanmakta, zaman ve maliyet anlamında kazanımlar oluşturulmaktadır. Orta veya büyük ölçekli tüm işletmeler istedikleri zamanlarda bu hizmetten yararlanma imkanlarına sahip olmaktadırlar.

 

İş Akışı Yönetimi Bizlere Neler Sağlar?

İş Akışı Yönetimi ile tüm kullanıcıların kullanımının sağlanabileceği bir rapor hizmeti oluşturulmaktadır. Entegre sistemler ile ilerleme sağlayabilmesi ile Logo e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi hizmetler ile etkileşimlerin kurulmasına yardımcı olunmaktadır. Bu şekilde sistemlerin gerekli işlemleri daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ilerleme göstermektedir. İşlemlerin oluşturulması, sonuçlanması ve raporlanması güvenli bir ağ içerisinde değerlendirilmektedir. Özelleştirilmiş yapısı ile ihtiyaç doğrultusunda şekillendirme ve süreç kontrolünü bizlere sunmaktadır.

 

Onay süreçlerinde sistemlerin bekleme ve hata verme durumları gözlemlenebilmektedir. Bu durumların oluşumunu engelleyen LOGO Flow ile onay süreçleri raporları dijital ortamda oluşturulmaktadır. Bu sayede onayın takip edilmesi, kontrolü, eklenecek sistemler bir ekran üzerinden iletilmektedir. Gelen iş onayının ardından görev dağılımı ve hangi birimin hangi sorumluluklarının olduğu tespit edilmektedir. Kullanıcı dostu form tasarımı ile LOGO Flow oldukça kolay bir şekilde sistemsel ilerlemeleri sağlamaktadır. Zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde kontrol süreçlerini aktif hale getirmektedir.

 

Tüm bu işlemlerin oluşumunda ve takibinde aksaklıkların oluşmaması adına güvenli bir sistemsel yapı oluşturulmaktadır. Güvenli yönetim ağları kurularak gerekli ortam sağlanmaktadır. Özelleştirilmiş raporların yardımı ile işletmelerde yer alan tüm raporların kontrolü ve onaylanması da sağlanmış olunmaktadır.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri