Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 04.08.2021

LOGO Yazılım ile sistemlerimizin hızlı ve verimli bir şekilde ilerleme göstermesi mümkündür. Süreç boyunca alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli müdahale adımlarını sunmaktayız. LOGO Yazılım hizmetleri ile işlemlerinizi evde veya ofis çalışmalarında yaptığınız adımlar ile kolaylıkla iletebilmeniz mümkündür. Süreç içerisinde gerekli ihtiyaç adımlarında sizlere destek sunmaktayız. Kolay arayüzü ile işlemleri iletebilmeniz de oldukça kolay olacaktır.

 

LOGO Yazılım e-Devlet Çözümleri Nelerdir?

LOGO Yazılım Çözümleri günümüz teknolojik gelişmeler ve yazılım süreçlerine uygun olarak gelişim ve ilerleme göstermektedir. e-Devlet çözümleri olan e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye ile herhangi bir aracı kullanmadan depolama, oluşturma ve iletim gibi alanlarda destekleri sağlamış olabilmektesiniz. e-Devlet sistemleri ile işlemleriniz, verileriniz bulut bilişim ağı üzerine yedeklenmektedir. Tek merkezden ve anında etkileşim kurularak hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde veri akışları kurulmuş olunacaktır. Pek çok işlem sürecinde sistemli ve adım adım ilerleme sağlanması hedeflenmektedir. e-Devlet çözümleri sizlere bu imkanı vererek süreç boyunca sağlıklı, güvenilir ve hızlı ilerleme imkanlarını sunmaktadır.

 

LOGO Yazılım e-Defter Nedir?

LOGO Yazılım e-Defter, Vergi Usul ve Türk Ticaret Kanunu gereği olarak yasal olarak tutulması zorunlu olan büyük defterlerin standartlara uygun olarak saklanması anlamını taşımaktadır. Bu saklama işlemlerinde saklanması gerekli olan verilerin bütünlüğü, kapsam, içeriği ve doğrulukları güvenilir bir şekilde sağlanmaktadır. Dijital ortamda kayıt altına alınarak işlem süreçlerinde güvenilirlik ve hızlı etkileşim sağlanmış olunmaktadır.

 

LOGO Yazılım e-Defter Tercihi

LOGO e-Defter kullanım amacı ve güvenilir alt yapısı ile sistemsel süreçlerin ilerlemesine katkı vermektedir. Alanında uzman kadromuz ile sizlere hızlı ve denetimi sağlanabilecek sistemler sunmaktayız. LOGO e-Defter kullanımı ile kayıtlar xml formatında sağlanmaktadır. LOGO e-Defter ile sistemleriniz için gerekli olan bu kayıtlar için kağıt kullanımına sınırlılıklar getirilmiş olunmaktadır. Bu sayede çevre dostu bir hizmet kurularak hem bireysel hem de toplumsal yapıya destek kurulmuş olunacaktır.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından uygulanan standartlara göre LOGO e-Defter kullanımında zorunlu görünen maddeler yer edinmektedir. Bu maddeler içerisinde gerekli uygunluk durumu ele alındığında zorunlu olarak başvuru yapmanız gerekir. Ek olarak sizler de işlemlerinizi gönüllü başvuruda bulunarak LOGO e-Defter sistemi içerisinde değerlendirebilirsiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri