Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

İş akışlarının düzenlenmesi ve gerekli süreç analizlerine yer vermek her işletme için oldukça büyük önem taşımaktadır. Günümüz teknolojisinde her işletme sistemli bir şekilde çağın getirdiklerine uyum sağlama ve gelişmeye endeksli olarak ilerleme göstermektedir. İşletmeler de çağın sistemlerine uyum sağlayacak çözümleri kullanmayı tercih etmektedirler. LOGO e-Mutabakat ile siz de son gelişme ve dönüşümlere uyum sağlayabilecek sistemleri takip edebilmektesiniz.

 

    LOGO Yazılım e-Mutabakat Nedir?

    LOGO e-Mutabakat çözümü ile sistemler arası uzlaşmaları sağlayabilmeniz mümkündür. Muhasebe kayıtlarının karşılıklı olarak kabul edilmesini esas alan mutabakat kavramı ile karşılıklı olarak dijital veya ıslak imzalı durum değerlendirmesi sağlanmaktadır. Dijital ortamda sağlanmış olan e-Mutabakat ile işlemlerin sorunsuz bir şekilde ilerleme göstermesi mümkün olmaktadır.

 

    LOGO Yazılım e-Mutabakat Avantajları Nelerdir?

    LOGO e-Mutabakat ile işlemlerin sistemli bir şekilde ilerletilmesi, güven içerisinde ele alınması sağlanmaktadır. Alanında uzman ve destekçi ekibimiz ile sizlere gerekli bilgilendirme ve uzmanlığı sunmaktayız. LOGO e-Mutabakat ile çalıştığınız tüm firmalara e-posta, e-mail ve telefon ile mutabakatlarınızı ulaştırabilmektesiniz. Bu durumda zaman ve mekan fark etmeksizin işlemlerinizi yerine getirebilme kolaylığını sağlamış olacaksınız.

    Maliyet anlamında da LOGO e-Mutabakat sizlere pek çok avantajı sunacaktır. Posta veya faks işlemlerine gerek olmadan direkt iletim sağlamakla beraber güncelliğini de korumaktadır.

    

    LOGO Yazılım e-Mutabakat İşlemleri Nasıl İlerler?

    LOGO e-Mutabakat ile işlemlerinizi ilerletirken oldukça kolay ilerleme gösterebilirsiniz. Sadece üç adım kullanarak karmaşık gibi görünen ama oldukça önemli olan işlemlerinizi sürdürebilmektesiniz. Verileri yüklemek, mutabakatı göndermek ve gelen cevapları izleyebilmek adımlar arasında yer almaktadır.  

    Öncelikle kendi sisteminiz üzerinden alınmış olan excel formatını e mutabakat istemine şablon olarak girerek verilerin yüklenme adımını sağlamanız gerekmektedir. Daha sonra yüklediğiniz bu veriler üzerinde son kontrolleri yaparak kayıtların iletimini kolayca sağlayabilirsiniz. Gönderimi sağlarken email veya sms yöntemlerinden size uygun olanı seçmeniz mümkündür. 

    Gelen yanıtları rapor halinde ele alabileceğiniz gibi detaylarını inceleyebilmeniz mümkündür. Belirli bir süre cevap alamadığınız işletmeler ile tekrar etkileşime geçebilirsiniz.

 

    LOGO e-Mutabakat ile işlemlerinizi etkili ve güvenli bir ortam içerisinde değerlendirebilmeniz mümkün olmaktadır. Hızlı işlemler, tasarruf odaklı adımlar, anlık kontrollerin sağlanması, uyumlu çalışma adımları, hızlı veri aktarımları ve e-mail ile hatırlatma işlemlerinin sağlanması ile uyumlu bir sistemsel ilerleme sağlanmış olunmaktadır.

    

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri