Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

Sevkiyat işlemlerini ve dijital ortam hazırlıklarını sağlayan e-İrsaliye ile teknolojik gelişmeler ile işlem süreçlerini takip etmek önemlidir. e-İrsaliye ile işlemlerin süreç boyunca etkili bir şekilde yönetimini kurmak, güvenli bir şekilde işlemleri ilerletmek mümkündür. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli bilgi akışlarını sunmakta LOGO Yazılım e-İrsaliye kullanımı hakkında bilgi süreçlerini değerlendirmekteyiz. 

 

LOGO Yazılım e-İrsaliye Hakkında

LOGO Yazılım e-İrsaliye ile işlemlerinizi ilerletmeniz ve değerlendirme sağlamanız mümkündür. Dijital ortamda yapılan işlemlere anında erişebilir, diğer yazılım ve sistemler ile entegrasyon kurabilirsiniz. Kayıtların güvenirliği de korunmuş olmakla beraber kontrollü bir erişim sağlanmış olunmaktadır.

 

LOGO Yazılım e-İrsaliye Avantajları

Hızlı, verimli ve güvenilir veri akışlarını sunmakla beraber sistem üzerinden tek bir adımla işletmelerin işlemlerini kontrol etmemiz mümkündür. Hukuki olarak kağıt irsaliye ile aynı niteliklere sahiptir. Gelir İdaresi Başkanlığı’na uyumlu standartları ile gelişim gösteren e-İrsaliye işlem süreçlerinde yasal koşulların değerlendirilmesine imkan tanımaktadır. Tüm bu işlemlerin sonucunda çevre dostu hizmetlerin kazanılması sağlanmış olmaktadır. İrsaliyelerin elektronik ortamda olması ile kağıt kullanımı azalmakta ve bu da çevre dostu bir hizmet olmasına katkı vermektedir.

Tüm LOGO Yazılım e-Çözümleri ile uyumlu olmakla beraber işlemlerin kolayca ilerletilmesi adına da büyük bir önem taşımaktadır. Her sistem hızlı ve güvenilir bir platform ile işlemlerini yürütmek istemektedir. LOGO Yazılım e-İrsaliye ile bu olanakları sağlamak mümkündür.

 

Kimler LOGO Yazılım e-İrsaliye Kullanabilir?

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan taslak tebliğ boyunca gerekli yasal mevzuata uygun olarak, LOGO Yazılım e-Fatura uygulamasına dahil olan işletmelerin 1 Temmuz 2019 itibarıyla LOGO Yazılım e-İrsaliye uygulamasına geçmesi zorunlu olarak bulunmaktadır. Bu zorunluluğun dışında kalan işletmeler de 487 Sıra Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde açıklanan usul ve esaslara uygun şekilde, e-İrsaliye düzenleme ve iletmeye yönelik başvuru ve hazırlıklarını tamamlayarak e-İrsaliye uygulamasına dahil olabilir.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri