Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 23.07.2021

LOGO Çözümleri sistemlerin etkili bir şekilde yönetilmelerine katkı sunmaktadır. Çözümler ile işlemlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi mümkündür. Süreç boyunca gerekli işlem çözümlemelerine yardım sunmak adına adım atılmaktadır. Bu adımların ilerletilmesinde LOGO destek ekibimiz sizlere destek vermektedir.

 

LOGO Yazılım Çözümleri Nelerdir?

LOGO Çözümleri sisteminizin teknolojiye uygun bir şekilde ilerlemesine destek vermektedir. Alanında uzman kadromuz ile sizlere gerekli süreç ağını sunmaktayız. LOGO Çözümleri ile işlemlerinizi ilerletmeniz oldukça kolaydır. e-Devlet, Kobi, ERP, İnsan Kaynakları Çözümleri, İş Analitiği ve İş Akışı Çözümleri ile işlemleriniz hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemektedir.

 

LOGO Çözümleri Avantajları Nelerdir?

LOGO Çözümleri e-Devlet ile e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv hizmetlerinden yararlanabilmektesiniz. e-Devlet Çözümleri online fatura oluşturma, güncelleme ve iletme gibi konularda büyük avantajları sunmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile sizlere bu konularda bilgilendirmeler sunmaktayız. Tele-Destek ile 7/24 ilgilendiğiniz konular ve sahip olduğunuz çözümler hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz.

e-Fatura hizmeti, zaman ve mekan fark etmeksizin fatura işlemlerinizi oluşturmanıza ve iletmenizde sizlere avantajlar sunmaktadır. Faturalarınızın oluşturulmasının yanında kolaylıkla iletiminin sağlanması, etkili iletişim ağının kurulmasına destek vermektedir. Bu işlem süreçlerinde öne çıkan en önemli adımlardan birisi de verimliliktir. İşgücü ve verim arasındaki ilişkiye bakınca entegre LOGO Çözümleri ile pek çok avantajlara sahip olmaktasınız. e-Fatura mükelleflerine gönderebileceğiniz faturalar ile hızlı çözümlere sahip olacaksınız.

e-Arşiv de kanunen zorunluluk kapsamına girmiş olan verilerin kayıt altında tutulmasına yardımcı olan bir hizmettir. e-Arşiv Fatura da e-Fatura ile benzer özelliklere sahiptir. Ancak e-Fatura mükellefi olmayan sistemler ile de etkileşimi kurması bakımından daha geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Fiş ve faturaları çok sayıda kişiye iletme imkanına sahip olabilmektesiniz.

e-Defter tercihinde bulunanlar da kayıtları dijital ortamda saklamaktadırlar.  Kağıt ve mürekkep gibi materyallerin kullanılmaması verimlilik anlamında pek çok adımı da bizlere sunmaktadır. Dosyalar güvenilir bir şekilde saklanarak olası problem durumlarının önüne geçilmektedir. Yazıcıdan çıktı almaya gerek kalmadan sistemli bir şekilde depolama ve iletim de mümkündür.

Ayrıntılı bilgi almak ve LOGO Çözümleri ile tanışmak için bizlerle iletişime geçiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri