Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 11.08.2021

Günümüz sistemlerinde işlemlerin hızlı ve güvenilir bir ortamda ilerletilmesi büyük önem taşımaktadır. Verilerin korunması ve iletiminde pek çok ilke esas alınmaktadır. Bu ilkelerin değerlendirilerek süreç içinde gerekli veri ağının kurulması işlemlerin ilerletilmesinde büyük önem taşımaktadır. LOGO Çözümleri ile gerekli bilgilendirme sistem destek süreçleri sizlere sunulmaktadır.

 

LOGO e-Fatura da işlemlerinize büyük avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar ile siz de sisteminizi hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde işlem süreçlerini ilerletirken bulacaksınız. Adım adım işlemsel adımları ilerletmeniz sisteminizin güvenilir bir şekilde ilerlemesine katkı sunacaktır. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli soru ve bilgilendirme akışlarında destek vermekteyiz.

 

LOGO e-Devlet Kullanımı

e-Devlet Çözümleri, kullanıcılarının fatura oluşturma, depolama, veri akışı ve güvenilir sistem yönetimleri için oldukça önemlidir. Alanında uzman ekibimiz ile sizlerin işlemsel süreçlerine destek olurken güvenilir platformun korunmasına da önem vermekteyiz. LOGO e-Devlet Çözümlerinden olan e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv ile işlemlerinizi kısa sürede, adım adım ve planlı bir şekilde çözümleyebilmektesiniz. e-Fatura günümüz sistemlerinin en çok tercih alanına giren ve gönüllü bir şekilde katılımı yüksek olan hizmetlerden bir tanesi olmaktadır.

 

e-Fatura Nedir?

Elektronik fatura anlamına gelen e-Fatura ile siz de işlemlerinizi sistemli ve sağlıklı bir şekilde ilerletmeniz mümkündür. e-Fatura online, elektronik ortamda faturanızı oluşturmanıza, iletmenize ve güncelleme sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu alanlarda sizlere verdiği destek yanında güvenilir bir veri akışını da sunmaktadır. 

e-Fatura çevre dostu hizmeti ile kağıt veya mürekkep kullanımına kısıtlamalar getirerek ürün maliyetlerini korumuş olmaktadır. Depolama sorularına da çözümler getirerek gereksiz ürün kullanımına ve yer israfına da dikkat çekmiş olacaktır.

 

e-Fatura Kullanmak Zorunlu Mudur?

LOGO e-Fatura hizmetine gönüllü olarak başvurabileceğiniz gibi zorunlu olarak da bu hizmetten yararlanmanız gerekebilmektedir. Zorunlu olarak başvurmanızı gerektiren durumlardan birini şu şekilde ifade edebilmekteyiz:

2020 veya müteakip hesap dönemleri brüt satış hasılatı (veya satışları ile gayrisafı iş hasılatı) 5 Milyon TL ve üzeri olan mükellefler ile ilgili hesap dönemini izleyen yılın yedinci ayının başından itibaren, e-Fatura uygulamasına geçmek zorunluluğu kapsamına girmektedir.


 

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri