Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 11.07.2021

LOGO Yazılım gelişmiş teknolojik alt yapısı ve sistemsel ilerleme adımları ile sizlerin gelişim adımlarınıza yardımcı olmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile sizlerin gelişim ve ilerlemesine katkı sunmaktayız. Teknolojik gelişme ve ilerleme adımlarını sunduğu çözümleri ile sistemsel ilerleme ve gelişim gösterme çözümlerine sahiptir. LOGO Çözümleri ile siz de sisteminizin ilerlemesine katkı sağlayabilirsiniz.

Tasarruf ve maliyet dengesini kuran LOGO Çözümleri ile siz de işlemlerinizi ilerletebilmektesiniz. Alanında uzman kadromuz ile sizlerin gelişim ve ilerleme süreçlerine katkı sunmaktayız. Pek çok gelişim ve ilerleme çözümleri sunan LOGO Yazılım çözümlerini birlikte tanıyalım:

 

LOGO Yazılım Çözümleri

LOGO Çözümleri ile pek çok avantajı yakalamanız mümkündür. Alanında uzman kadromuz ile sizlere gerekli bilgilendirmeleri sunmanız mümkündür. LOGO Çözümleri ele alındığında; KOBİ, ERP, İnsan Kaynakları, İş Analitiği ve İş Akışı Çözümleri olarak değerlendirilmektedir. Tüm çözümlerin amacı sistemlerin entegre bir şekilde ilerlemesine katkı sunmaktır. Günümüz teknolojilerine uygun hizmetler ile sizlere gerekli bilgilendirmelerin sunulması önemlidir. LOGO Çözümleri ile sisteminizi en hızlı ve verimli bir şekilde yönetmenize katkı vermekteyiz.

 

LOGO Yazılım Kobi ve ERP Çözümleri Avantajları

LOGO Çözümleri büyük veya küçük tüm işletmelere yönelik ihtiyaç sistemlerini düzenlemede öneme sahiptir. KOBİ Çözümleri olan LOGO GO 3, LOGO Start ve LOGO Mali Müşavir ile tek merkez üzerinden veri etkileşimleri kurgulanmaktadır. Tek merkez üzerinden kurulan yönetim ile veri akışları hızlanmaktadır. GO 3 ile kullanıcılara rahat erişim ve etkileşim kurulması sağlanmaktadır. Finans, muhasebe, satış, satın alma, stok yönetimi ve raporlama alanlarında katkı sunulmaktadır. LOGO Start ile karmaşık işlemlerinize çözümler sunulurken Mali Müşavir ile basit ve kolay işlemleri ilerletmek mümkündür.

ERP Çözümleri ile zorlayıcı ve karmaşık çözümlere karşı düzenlemelerin sağlanması mümkündür. İstek ve beklentilere uygun süreç akışlarını sağlamak için önemli bir adımdır. LOGO Tiger Enterprise, LOGO Tiger 3 ve LOGO j-Platform ile ERP işlemlerinizi ilerletmeniz oldukça kolaydır. Tek tuş ile zaman ve mekan fark etmeksizin işlem adımlarını yönetebilirsiniz.

 

LOGO Yazılım ile işlemlerinizi kolaylıkla ilerletmeniz mümkündür. LOGO Çözümleri işlemlerinizin ilerlemesinde büyük katkılar sunmaktadır.

Siz de LOGO Çözümleri ile işlemlerinizi sürdürmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri