Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

İşletmelerin işlemlerine hız katmak, gerekli işlem süreçlerini istek, beklenti ve çağ gelişimine uygun ilerletmek adına LOGO Tiger 3 ön plana alınmaktadır. Süreç boyunca gerekli işlemleri ilerletmek adına önemli olan durumları ortaya koyan LOGO Tiger 3 zaman ve mekansal problemleri ortadan kaldırarak süreçlerini adım adım ilerletme imkanlarını elde etmektedir.

 

Tek bir tık ile pek çok işlemsel süreci aktifleştirerek gerekli işlem analizlerine destek olan LOGO Tiger 3 ile iş süreçlerinde verimlilik kazandırılarak işlemler hızlı ve güvenilir bir şekilde ilerleme sağlanır. Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını, tedarik işlemlerini ve müşteri ilişkilerini merkezde tutmaya çalışmaktadır. Tüm süreç akışlarında kontrol odağı ve merkezdeki verimliliği sağlamak adına tek noktadan iletim mümkündür. Güncel veriler sistemlerin ilerleme göstermesi ve işletmelerin gelişimine destek olunması için kıymetlidir.

 

LOGO Tiger 3 Özellikleri Nelerdir?

Gelişen dönemler, ihtiyaçlar ve sistemlerin beklentilerine göre güncellemelerle geliştirilebilir bir yapı sunulmaktadır. Bu esnek yapılar ile kullanıcılarına işlem önceliği vermektedir. İhtiyaçların geri bildirimleri ile kullanıcılarının işlemlerini kolaylaştıran arayüzler ile kişiselleştirilmiş yapıların oluşturulması sağlanmaktadır. Bu yapılar ile kullanıcılar kolay ve işlevsel arayüzleri ile işlemlerini zaman ve mekan fark etmeksizin ilerletmiş olacaklardır. 

 

Her işletme ve kullanıcılar birbirinden farklı ihtiyaçlara sahiptir. Bu ihtiyaçları sağlamak için gerekli esnek çözümlerin kurulması büyük öneme sahiptir. Finansal verilerin sağlıklı bir şekilde işlemlenmesi için LOGO Tiger 3 önemli adımlar sunmaktadır. Estetik anlamda kolaylığının yanında işlem adımlarının ilerlemesine de destek vermektedir. Entegre çözümler ile e-Devlet hizmetlerine destek olmaktadır. e-Fatura ile fatura oluşturma ve iletme konularında destek olmakla beraber aynı zamanda depolama sorunlarına da yardımcı olmaktadır.

 

Yasal süreçlere uygun olmak başta olmak üzere ithalat ve ihracat işlemleri de etkin bir şekilde ilerleme göstermektedir. Tek bir merkezden iletiminin sağlanması da müşteri memnuniyeti ve işlemlerin akış kontrolünü sağlaması adına önem kazanmaktadır. 

 

    LOGO Tiger 3 ile İşlemler

    Stok kontrollerini sağlayarak işlemleri güvenilir bir şekilde kontrol eden, süreci etkili bir şekilde yürütmeye katkı sağlayan LOGO Tiger 3 ile e-Çözümler arası entegrasyon kurulabilmektedir. e-Çözümlerden olan e-Fatura, e-Defter ile işlemlerinizi zaman ve mekan fark etmeksizin ilerleme göstermek mümkündür. Faturalarınızı oluşturabilir, güncelleyebilir ve iletimini sağlayabilirsiniz. Sistemler arası etkileşimi güvenli bir platformda oluşturarak sistemli veri ağını sağlamaktadır.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri