Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

LOGO Tiger 3 Enterprise, büyük ve küçük ölçekli işletmelerin süreç içerisinde veri iletiminin sağlanması ve sağlıklı etkileşim ağlarının kurulmasında destek getirmektedir. Karmaşık görünen ama sistemler için büyük önem taşıyan işlemlerin sağlanmasında LOGO Tiger 3 Enterprise önem kazanmaktadır.

 

    Müşteri istek ve beklentileri ile içinde bulunduğumuz teknoloji çerçevesinde ilerleme sağlamak, uyum göstermek adına çözüm önerileri geliştirmek bireylerin süreç analizlerinde ön plana çıkmaktadır. Etkileşim ve sistemler arası bilgilendirmeleri öğrenmek adına gerekli analizlerin kurulması LOGO Tiger 3 Enterprise için önem kazanmaktadır. Anlık sistemlerin izlenmesi stok ve fatura iletimi gibi alanları da ön plana çıkardığından ötürü e-Fatura ve stok ve depo yönetimleri ile entegre ilerleyen hizmetlerin önemini ortaya koymaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz ile sistemli ilerleme gösteren veri analizlerini kurmakta, sizlere güncel bilgi akışlarını sunmaktayız.

 

    Neden LOGO Tiger 3 Enterprise Kullanmalıyım?

    Kullanıcı arayüzü kolaylığı ile işlemlerin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine destek olan LOGO Tiger 3 Enterprise ile sistemlerin verimliliğini arttırmak oldukça kolaydır. Anında etkileşim, veri akışı ve sistem güncellemeleri ile hızlı bir şekilde süreç analizi kurulmaktadır. Aynı zamanda mekan ve zaman problemi olmaksızın verilerin hızlı bir şekilde işlemlenmesine, iletilmesine imkan vererek verimlilik sağlanmaktadır. Bu verimlilik uygun maliyete de katkı vermektedir. Pek çok ihtiyaca hizmet vererek esnek bir çözüm önerisi sunmaktadır. 

    Kolayca kişiselleştirilebilir, istenen fonksiyonlar ön plana alınarak arayüz kullanımı açısından oldukça işlevsel sonuçlar vermektedir. Bu fonksiyonların tek noktadan iletiminin sağlanması ile işlemler hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmektedir.

    Kar zarar güncel döviz işlemlerinin sağlanması ve aktarılmasında bizlere destek olmaktadır. Yasal süreçlere uygun bir şekilde ithalat ve ihracat işlemlerini sürdürürken teslimat konusunda da süreç entegrasyonunu kurmalarında ön plana çıkabilmektedir. Yoğun iş yükünün azaltılması ve gelişiminin artırılmasına yardımcı olmaktadır. 

    LOGO Tiger 3 Enterprise stok işlemlerinde kullanıcıların işlemlerine destek vermektedir. Bu durumu stok oluşturma ve bunun takibini yapma olarak ele alabilmekteyiz. Ayrıca birden fazla şirketlerden oluşan grupların etkin bir şekilde yönetilmesine katkı sunmaktadır.

 

    Türkiye Finansal Raporlama Standartları’na uygun olarak finansal ve mali raporlamayı yapmada LOGO Tiger 3 Enterprise önemli olarak karşımıza çıkmaktadır.

    

    

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri