Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

Günümüz sistemlerin etkinleştirilmesinde ve deneyimlerin üst düzeyde kullanımının sağlanmasında pek çok LOGO Yazılım çözümleri ön plandadır. Bu çözümlerden önemli bir yere sahip olan LOGO j-Platform ile maliyetlerinizde denge kurarak verimlilik sağlayabilmektesiniz. Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere gerekli süreç bilgilendirmesini sağlamaktayız. Uygulama maliyet sistemleri ile tek bir merkez üzerinden kontrollerin sağlanması güvenlik açısından önem arz etmektedir.

    İşletme ihtiyaçları ve kullanıcı taleplerine uygun bir şekilde düzenlemelerin sağlanmasında LOGO j-Platform işlemlerinin ilerletilmesi için büyük önem arz edilmektedir. Minimum yatırımların sağlanması ve bu maliyet üzerinden maksimum verimlilik kazanılması için gerekli işlemler dizisini sizlere sunmaktadır.

 

    Neden LOGO j-Platform Tercih Edilmelidir?

    LOGO j-Platform ile kullanıcılarına esnek sistemler ve güvenli iş akışı çözümleri sunan LOGO Yazılım olarak alanında uzman ekiplerimiz ile sistemlerinizin sorunsuz bir şekilde ilerleme göstermesine destek olmaktayız. Farklı LOGO Yazılım çözümleri ile entegrasyon sağlayarak finans, stok ve depo ve e-Fatura gibi işlemlerin hızlı bir şekilde ilerlemesine katkılar sunmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz ile e-Çözümler ile entegrasyon kurmakta, işlemlerinizi hızlandırmaktayız. Stoklarınızı kontrol edebilir, gerekli ürün teminatını kurabilir, süreçlerinizi güvenli bir şekilde ilerletebilirsiniz. Bu süreç içerisinde gerekli bilgilendirme adımlarını sunmakta, işlemleri belirli sıra ve yasal uyumluluğu kurarak sizlere vermekteyiz. 

    

    Anında erişim ve her an etkileşim sistemleri ile bütünleşik olan LOGO j-Platform ile farklı e-Çözümler ile entegrasyonların yanında ek modüller ile özdeşleşmeler sağlanabilmektedir. Her an her yerde erişim zaman ve mekan kısıtlamalarına da engel olarak esnek çalışma programlarının kullanıcılara sunulmasına katkı vermektedir.

    

    LOGO j-Platform ile İşlemlerin Kolaylığı

    İşlemlerin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlamak adına LOGO j-Platform sistemi büyük önem taşımaktadır. İşlevsel ve basit bir şekilde arayüzleri sunarak kullanıcıların gerekli işlemleri yapmasına yardımcı olmaktadır. Bu işlemlerin kolaylıkla ve güvenle ilerlemesinde tek merkezden yönetim anında etkileşim imkanına sahip olması yer tutmaktadır. Karmaşık iş ağlarını engelleyerek kontrollü ve güvenli platformda yer alan veri kontrollerini kurmak için LOGO j-Platform pek çok imkan sunmaktadır. Bu sistemin ilerlemesi ve gelişiminde de güncel mevzuata uygunluk önemli bir yer tutmaktadır. Pek çok alanda aktif olarak kullanılan LOGO j-Platform muhasebe başta olmak üzere büro, bütçe ve proje yönetimi başta olmak üzere satış, dağıtım ve varlık gibi pek çok fonksiyonda gelişim gösteren modülleri sizlerin kullanımına sunmaktadır.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri