Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

İnsan kaynakları ihtiyaçlarına göre yönlendirilerek gerekli analiz süreçlerini yerine getiren LOGO Tiger HR ile işlemlerinizi sistemli bir şekilde yürütme keyfini sürebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte sistemsel süreç analizlerini sizlere sunarak gerekli bilgilendirmeleri yapmaktayız. Pek çok işlemerin zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın ilerleme göstermesi LOGO Tiger HR ile mümkün olmaktadır.

 

LOGO Tiger HR Kullanımı Sebepleri

    LOGO Tiger HR ile işlemlerinizi verimlilik esasına dayanarak yürütebilmektesiniz. Web tabanlı alt yapı sistemi ile zaman ve mekan fark etmeksizin işlemlerinizin ilerletilmesine katkılar sunabilmektedir. Pek çok iş akışını aynı anda iletmeniz ve yönetmenizde büyük bir adım sunmaktadır. Kapsamlı entegrasyonları ile iş akışlarını, bordro süreçlerini tek merkez üzerinden ilerletmeye çalışmaktadır. Verimlilik açısından değerlendirme sağlandığında Özlük Yönetimi Modülü ön plana çıkarılabilmektedir. Özlük Yönetimi Modülü ile zaman tasarrufu ile verimlilik arttırılmaya çalışılmaktadır. Özlük ve diğer modüller işlemlerin tek bir model üzerinden ilerletilerek sistemsel ilerleme göstermesine katkı vermektedir. Alanında uzman ekibimiz ile sizlerin sistemlerinizin gelişim süreçlerini desteklemek adına gerekli işlem basamaklarına yön vermekteyiz.

 

    İnsan kaynakları yönetim sistemlerinde çalışanların izinleri, yönetimleri, ihtiyaç ve beklentilerinin ele alındığı analiz aşamalarında dikkat edilecek pek çok nokta mevcuttur. Bu noktaların değerlendirilmesi ile işlemleriniz daha hızlı bir şekilde ilerleme gösterirken tasarruf kazanmaktadır. Bilgilerin kayıt altına alınarak raporlanması ile de güvenirlik sağlanmış olunur, dilenen zaman ve mekanda da bilgiler ele alınarak incelenebilmektedir. 

    

    İnsan kaynakları yönetim sistemlerindeki kullanıcılar işlemlerini daha sağlıklı ve verimli bir şekilde ilerletebilmeleri adına pek çok eğitimlere katılmaktadır. Bu eğitimlerin takibi ve gerekli incelemelerin yapılması için LOGO Tiger HR önemli bir yer tutmaktadır. Eğitim için gerekli maliyet analizleri de bu süreç için önemli bir yer tutmaktadır. 

    

    İş Akışında LOGO Tiger HR

    LOGO Tiger HR işlemleri ile hem kullanıcıların hem de sistemlerin etkin yönetimi ve süreç analizlerinde önemli yere sahiptir. Kullanıcılarımız işlemlerini yerine getirirken objektif ve analitik performans değerlendirmelerini LOGO Tiger HR ile gerçekleştirebilmektedir. Verilerin güvenilir bir şekilde sistemde korunması adına önem arz eden veri tabanları ile işlemlerin ilerletilmesinde hızlı ve keskin sonuçların alınmasına destek vermektedir. 

    İş yönetimlerinde iş alım süreçlerinde LOGO Tiger HR insan kaynakları yönetim modüllerinde önemli bir destek olarak yer almaktadır. Gerek işe alım portalı oluşturulması gerek diğer modüller ile kullanılmasıyla işe alım uygulamaları ile entegratif çalışmaktadır. Örneğin LinkedIN hesabı da bunlardan biri olmaktadır.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri