Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

LOGO Bordro Plus, insan kaynakları departmanlarındaki işlemlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde iletimini sağlamanın yanı sıra işlemlerin verimli bir şekilde sıra sıra ilerlemesine katkı vermektedir. 

Takip süreçlerinin ve bordro işlemlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde kendi tarafından ilerletilmesini talep eden tüm işletmeler LOGO Bordro Plus ile işlemlerini ilerletebilmektedirler. Bu işlem süreçlerinde yasal mevzuat baz alındığı için herhangi bir sorun oluşmadan süreç sağlıklı bir şekilde ilerleme göstermiş olmaktadır. LOGO Bordro Plus ile hem maliyet korunmuş olmakta hem de şirket dışından yerine kendi destek süreçlerini kullanarak güvenli ve kontrol edilebilir bir ortam oluşturulmaya çalışılmaktadır. 

 

LOGO Bordro Plus Özellikleri Nelerdir?

Güncel mevzuata uygunluğu ile hem işlemlerin uygulanmasını hem de takibini kolaylaştırmaktadır. Çözümün Dökümantasyon Takibi özelliği ile sicilli dosyalara erişim de mümkündür, bu şekilde tüm dosyalara eksiksiz bir şekilde ulaşmak, değişim sağlamak mümkün olacaktır.

Aynı zamanda elde edilen bu dosyalara erişim sağlamak, personele ait olan tüm özellikleri iletmek oldukça kolaydır. Bordro Yönetim modülü ile işlemler zahmetsizce yapılır. Hazırlanan maaş bordroları da şifreli bir şekilde e postalara iletilmektedir. Hem kağıt maliyeti başta olmak üzere genel anlamda verimlilik sağlanacaktır.

 

LOGO Bordro Plus Avantajları Nelerdir?

Hızlı, verimli ve güvenlik kontrollü sistemler ile ilerleme sağlanan LOGO Bordro Plus işlemleri ile ilgili kurumlara da iletişim hızla sağlanmaktadır. SGK mevzuatına uyumlu olmakla beraber belgelerin hazırlanması (aylık primler, hizmetler, e bildirge gibi) da mümkündür.

Bordo yönetim modülü ile bordroların hesaplanarak aylık e posta adreslerine gönderimi sağlanarak kolay ve hatasız olacak olan hesaplamaların oluşturularak iletilmesine neden olmaktadır. Personelin devamlılığı da ele alınarak puantaj hesaplamalarının sağlanması kolaylaştırılmaktadır. Verilerin ele alınarak tüm çalışanların yıllık ve çeyrek dönemleri başta olmak üzere zaman kısıtlanması da engellenerek hesaplamalar sağlanmaktadır.

LOGO Bordro Plus hakkında detaylı bilgilendirmeler için LOGO iş ortakları ile iletişime geçebilirsiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri