Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

LOGO Yazılım sistemli bir şekilde günümüz teknoloji hizmetlerine katkı sunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli bilgilendirme sunmaktayız. Kolay ve üzerinde çalışmaların yapıldığı arayüzleri ile LOGO Start olarak tek bir noktadan diğer sistemler arası etkileşimlerin sunulması mümkündür. Fatura, ödeme, sipariş ve stok bilgilerindeki yönetimlerin tek bir noktadan ilerletilmesi sağlanmaktadır.

 

LOGO START Avantajları Nedir?

    Tüm noktada aynı kontrol ve verimlilik ile ilerleme sağlanması adına LOGO Start önemli bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır. Yavaş yavaş adım adım ama verimli bir şekilde işle ilerleme sağlamak adına ön muhasebe süreçlerinde önem arz etmektedir. LOGO Start ile teknolojik gelişmeler ve alt yapı sağlamlığı ile sağlıklı bir sistem ilerlemesi sağlanmış olunmaktadır.

    Verilerin bir noktada toplanması ile kolay entegrasyon ve uyum sağlanır. İletişim süreçlerinde ilerleme kurulması, anında müdahale süreçlerinin sürdürülmesi adına LOGO Start önemli bir yer tutmaktadır. Ürünlerinizin teminatı, stok bilgilerinin güncellenmesi gibi durumlar da ele alındığında da kontrol mekanizmalarının sürdürülmesi için LOGO Start kıymetli çözümler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kontrollü sipariş ve iletim süreçlerinin sağlanması da gerekmektedir. 

    Kullanıcıların hem işlemlerini hem de müşteri bilgilerini ele alarak değerlendirme sağlamasında LOGO Go 3 önemli bir yere sahiptir. Bilgilerin takibinin kolaylaştırırken, güncelleme imkanlarına da olanak tanımaktadır.

 

LOGO START Entegrasyonları

    e-Devlet çözümleri kullanıcıların işlemlerini sağlıklı ve hızlı bir şekilde ilerleme göstermesine yardımcı olacaktır. e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye çözümleri ile entegre çalışmalar sağlanarak işlem süreçlerini hızlandırma ve verimliliği artırma konusunda önemli bir yere sahiptir. Bilgilerin güncellenerek süreçlerin hızlı bir şekilde ilerletilmesi mümkündür. Böylece ürünlerin teminatları, iletimi ve stok bilgileri hakkında derinlemesine bilgi sahibi olunması sağlanmalıdır. Güçlü bir teknlojik alt yapıya sahip olmakla beraber sürekli gelişme ve değişme içerisindedir.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri