Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 02.07.2021

LOGO Yazılım kullanıcılarının gelişmiş çağ teknolojilerine uygun olan sistemlerini ilerletmeleri için çözümler sunmaktadır. Bu çözümler kullanıcılarının işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde ilerletmelerine katkı sağlamaktadır. LOGO GO 3 ile KOBİ’lere özel tek bir noktadan erişim, entegrasyon sağlanır. Etkileşimi hızlandırmak ve tek bir merkezden etkin yönetim sağlamak adına LOGO GO 3 önemlidir.

 

LOGO GO 3 Avantajları

LOGO GO 3 ile satışlar, stoklar, raporlama, stok gibi pek çok iş süreçlerinin tek merkezden takibi sağlanmaktadır. Arayüzlerinin kullanışlılığı ile kullanıcılarımız kolaylıkla işlemlerini ilerletmektedir. Mikro işletmeler olarak bilinen KOBİ Çözümleri için LOGO GO 3 önemli bir yer tutmaktadır.

Her KOBİ İhtiyacı birbirinden farklı olmaktadır. LOGO GO 3 ile her işletmelere uygun sistem çözümlemelerine önem verilmektedir.

 

LOGO GO 3 Özellikleri

    Her sektöre uygun olan LOGO GO 3 ile esnek işlemlerinizi ilerletmeniz mümkündür. Çok yönlü, işlevsel ve hızlı etkileşim sunmaktadır. Özellikle çok fazla kullandığınız bazı fonksiyonları tanımlamanız oldukça anlamlıdır. Kısayoldan işlemlerinize onu dahil etmeniz için uygun bir arayüz tasarlanmıştır.

    Aynı zamanda LOGO GO 3 ile e-fatura, e-arşiv ve e-defter gibi e-Devlet çözümleri ile entegre çalışmalar sağlanarak işlemlere hız ve verimlilik sunulmaktadır. 

    İşletim sistemleri ile uyum sağlanarak işlemlerimiz hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Bir diğer önemli konu da iş akışı çözümleri ile tam entegrasyon kurabilmesidir.

 

LOGO GO 3 Teknik Özellikleri

    LOGO Go 3 hakkında sorulan önemli soruları değerlendirdiğimizde hangi veritabanınca desteklendiğini görebiliriz. SQL Server tarafından desteklenmektedir. Kullanıcılar artırılabilir ve modüllerin kullanımı 16 kullanıcı ile sınırlandırılabilir. e-Devlet çözüm entegrasyonları ile ilerleme göstermektedir. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlanarak LOGO GO 3 ile ilerleme sağlanmaktadır.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri