Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

Kullanıcılarımız avantajları kullanarak işlemlerini yapmak, işlemlerine hız ve verimlilik katmak amacı ile LOGO Mali Müşavir kullanımını ön planda tutmaktadır. Alanında uzman ekibimiz de sizlere bu konuda bilgilendirme sunmakta, gerekli teknik ve bilgi desteğini vermektedir.

 

LOGO Mali Müşavir kullanımı ile mükelleflerin e-Devlet çözümleri ile uygulamalarını arttırmak amaçlanmaktadır. e-Devlet çözümleri kullanıcıların işlemlerini hızlı ve verimli bir şekilde ilerletmeyi amaçlamaktadır. Süreç boyunca iletişim ve anında etkileşim oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Kullanıcılarımıza destek olarak bizler son teknolojik gelişmeleri takip ederek işlem kolaylıklarını sunmaktayız. Kullanıcılarımızın iş yüklerini hafifleterek sistemlerini etkili bir şekilde ilerletmelerine destek sunmaktayız.

 

Neden LOGO Mali Müşavir Tercih Etmeliyim?

 LOGO mali müşavir kullanıcılarının işlemlerine kolaylık sağlamaktadır. Muhasebe işlemleri başta olmak üzere sistemsel ilerleme kolaylıklarını kurmak gerekmektedir. Zengin içeriği ve kolay anlaşılır arayüzü ile sistemlerin ilerlemesi ve gelişmesine katkı sunmaktadır.

 

LOGO Mali Müşavir Özellikleri Nelerdir?

LOGO Mali Müşavir genel anlamda muhasebe desteklerini sunsa da kullanıcılarımızın işlemlerini hızlı bir şekilde ilerletmelerine katkı sunmaktadır. Büro yönetimi, bordro, işletme defteri ve beyanname gibi pek çok alanda sizlere destek vermektedir. Faturalarınıza ait olan tüm gelir ve giderleri tek bir noktada toplamak, aynı ekran üzerinden iletim kurmak bütünselliği sağlamak adına önemlidir. Faturaların, makbuzların kesilmesinde kolaylıklar sağlanmaktadır. Tek bir noktadan iletim sağlamak da verimli bir şekilde iş takibinin yapılmasına destek vermektedir. Toplu borçlandırma, toplu ücret yenileme, sigorta işlemleri, puantaj hesaplama, mesai, sosyal yardım, ek ödeme ve kesintiler de LOGO Mali Müşavir 3'te tanımlanabilmekte ve kolaylıkla da uygulama gösterebilmektedir.

Müşterilerden elde edilen verilerin analizleri ve kodlamasının yapılmasında LOGO Mali Müşavir ön planda yer almaktadır. e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye gibi çözümler ile entegre ilerleme göstererek kullanıcıların faturalarını oluşturma, işlemleme ve iletme sağlama adına önemli bir yer tutmaktadır.

LOGO Mali Müşavir verimli iş akışı ve sistemleri ile Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere de destek sunmaktadır.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri