Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

Günümüz işletmelerin taleplerini karşılamak, uyumlu bir şekilde ilerleme göstermek için LOGO Mind Navigator pek çok avantajı içerisinde barındırmaktadır. Pek çok ERP ürünü ile entegre ilerleme göstermekle beraber tüm verileri analiz edip raporlamaktadır.

LOGO Mind Navigator ile işletme genelinde veri analizlerini yaparak tüm verileri işlemleyebilmektedir.

 

LOGO Mind Navigator Avantajları Nelerdir?

LOGO Mind Navigator ile gelişmiş bir filtreleme yapılarına sahip olabilmektesiniz. İhtiyaç duyulabilecek tüm verilere aynı anda erişebilmektesiniz. İstenilen Excel raporları güncellenmektedir, hızlı ve etkili bir şekilde veri paylaşımları sağlanmaktadır. Raporlama işlemini sağlamak için gerekli yönetimler; Malzeme, Satın Alma, Sipariş, Finans, Muhasebe ve Üretim Yönetimini  içermektedir.

 

LOGO Mind Navigator ile Özelleştirilen Raporlar

Standart raporların aksine sektör ve işletmelere özel raporların oluşturulmasına imkan verilmektedir. LOGO Mind Navigator ile herhangi bir formüle gerek olmadan, kargaşa oluşturmadan tüm raporlar adım adım işlemlenerek ilerleme sağlamaktadır. Veri tablolarına ek olarak gelişmiş filtreleme yapıları ile farklı kaynaklardan gelen tüm verileri toparlayabilmekteyiz. İmport veya Export özellikleri ile verilerin belirli noktalara aktarımlarını sağlayabilmek mümkündür. Karşılaştırma tabloları ve ayrıntılı grafikleri ile LOGO Mind Navigator, tahsilat ödeme dağılımlarını, malzeme stok durumlarını, nakit durumunu ve cari hesap bilgilerini sunmaktadır. 

 

LOGO Mind Navigator ile Güncelleme 

LOGO Mind Navigator ile oluşturulan raporların güncellemelerini otomatik olarak sağlamanız mümkündür. İşletme verileri üzerinde değişimler güncel olarak ele alınıp düzenlenebilmektedir.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri