Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 07.07.2021

İş analitiği çözümleri işletmelerin doğru bilgiler ile hızlı karar vermelerine katkı sağlayacak olan mevcut verilerin analiz edilmesini, raporlamasını sağlamaktadır.

LOGO Mind İnsight, iş analitiği çözümleri ile sistemsel bir şekilde verileri işlemlemektedir. Analiz süreçleri kolaylaşarak verilerin işletmelerine değer katılmaktadır. Verilerin analiz edilmesi ve gerekli süreç akışlarının sağlanmasında önemli bir yere sahiptirler. İşletme verilerinin görselleştirilmesinde analiz edilmesinde ve objektif bir şekilde yönetilmesinde büyük önem sahibi olunmaktadır. 

 

LOGO Mind İnsight Özellikleri

Veri analizleri ve görselleştirmeler yapılarak sistemlerin aktif bir şekilde veri işlemlemesine destek olunmaktadır. Hem yerleşik hem de mobil ortamlardan veri paylaşımlarını sağlayabilmek, doğru bir şekilde veri akışı sunmak için gerekli işlemler sağlanabilmektedir. Sistem üzerinden gerekli aramaları sağlayabilmektedir.

Akıllı görselleştirmeler ile farklı veri kaynaklarından gelmiş olan veriler titizlik ile ele alınarak sistemli bir şekilde analiz edilebilmektedir. 

Ekip üyeleri ve proje ekipleri ile bilgi alışverişi sağlanabilmektedir. Merkezi bilgi havuzu farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunulmaktadır. 

 

LOGO Mind İnsight ile Etkileşim

LOGO Mind İnsight yerleşik sistem ile sınırlı değildir. Web ya da mobil uygulamalar üzerinden kullanım sağlanmaktadır. Görselleştirme, raporlama, iş birliği gibi tüm özellikler tüm cihazlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. İOS cihazlarınıza da Qlik Sense Mobile uygulaması entegre edilerek LOGO Mind İnsight sunucusuna kolaylıkla bağlanılabilmektedir. Bu durum zaman ve mekan sınırlamalarını kaldırarak süreci istediğiniz zaman kullanabilmeniz için önem arz etmektedir. 

LOGO Mind İnsight oldukça kolay arayüzüne ek olarak rapor tasarımlarında da avantajlar sunmaktadır. SQL sorgulamaları yazmadan sürükle bırak yöntemini kullanarak hesaplamalar sağlıklı bir şekilde ilerletilmektedir.


 

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri