Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 11.07.2021

Günümüz teknolojik gelişmelerin ve ilerlemeci vizyonun da etkisi ile süreç boyunca pek çok yenilik meydana gelmektedir. Bu yenilik ve gelişim süreçlerinin de etkisi ile LOGO Yazılım hizmetleri ile işlem süreçleriniz kontrol edilmektedir. Yenilik ve gelişmeler işletmelerin sistemlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde ilerletilmesini sağlamanız için önemli bir yer tutmaktadır. Bunun tam tersi olarak da gelişmelerin takibinde olmamak sistemlerin gelişiminin önünde bir engeldir. Siz de LOGO Yazılım Lisans Bakım Hizmetleri ile sisteminizi güncel tutarak işlemlerinizin hızlı ve verimli bir şekilde ilerlemesine katkı sunabilirsiniz.

 

LOGO Yazılım Hizmetleri Nedir?

LOGO Yazılım geliştirdiği hizmetler ile kullanıcılarının süreç boyunca işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde maliyet düzenini kurarak ilerletmesine olanak sağlamaktadır. Lisans bakım, destek hattı, destek ve danışmanlık hizmetlerini kapsayan destek hizmetleri ile süreç boyunca gelişim ve ilerleme sağlanması hedeflenmektedir. Bir diğer destek hizmeti olan dijital dönüşüm ile proje adımlarının takibi ve gelişimi hedeflenmektedir.

 

LOGO LEM nedir?

LOGO LEM  ile kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olarak düzenleme ve bakım süreçleri tasarlanmaktadır. En üst düzeyde ve teknoloji gelişimine uygun hazırlanan hizmetler ile işlemlerinizi ilerletmeniz ve farkınızı ortaya koymanız için süreç analizleri yapılmaktadır.

LOGO LEM ile en yeni özelliklere yüksek performans iyileştirmelerine sahip olabilmektesiniz.

 

LOGO LEM Avantajları Nelerdir?

LOGO Yazılım Lisans Bakım Hizmetleri ile pek çok süreç akışı avantajlarından yararlanmanız mümkün olmaktadır. Gelişen teknoloji, yasal zorunluluklar ve düzenlemeler, talepler dikkate alındığında eklenen pek çok özelliği barındıran sistemlere sahip olmanız işlem süreçlerinizi kolaylaştıracaktır. Avantajları şu şekilde sıralamanız mümkündür:

LOGO LEM ilgili olan ürünün sürüm değişikliklerini kolaylıkla güncellemenizde büyük bir öneme sahiptir.

Ek özellikleri satın alarak ayrı modüller ile sisteminizi güncel tutabilirsiniz.

LOGO LEM hataların çözümlenmesi, performansın geliştirilmesi gibi konularda sizlere destek sunarak gelişim göstermenize büyük avantajlar sunmaktadır.

 

    LOGO LEM Nasıl Kullanılır?

    Lisans bakım hizmetlerine üyeliğiniz yıl boyunca devam etmektedir. LEM üyelik işlemlerinde devam etmek esastır. Üyelik düzenlemeleri ile aksaklıklar gözlemlenmeden işlemlerin ilerletilmesi, aktivasyonun kurulması da esastır. 

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri