Bekleme Ekranından Çık
Thumbnail
  • 18.08.2021

Kurumsal olarak işletmelere özgü kaynakların planlanması anlamına gelen ERP ile işlemlerinizi ilerletme imkanını değerlendirmeniz mümkündür. LOGO Yazılım olarak sizlere gerekli bilgilendirme süreçlerini sunarken sistemlerinizi nasıl kontrol altında tutarak sağlıklı işlemleme süreçlerinizi sunmaktayız. 

 

Bulut Bilişim Nedir?

Bilgi işleme hizmetlerinin entegre ve hızlı bir şekilde elektronik ortamda işlemlenmesi anlamına gelmektedir. Sunucu, depolama, veritabanı, ağ, yazılım, analiz ve makine zekası gibi ele alabileceğimiz bilgi işleme hizmetleri ile işlemlerinize hız ve verimlilik katarak maliyet düşüklüğünü de sağlayabilmektesiniz. Değişen yaşam koşulları ve iş ihtiyaçları da göz önüne alındığında bulut bilişim ağı zaman ve mekan fark etmeksizin veri sistemlerine erişimi sağlarken, tek bir merkez üzerinden gerekli veri ulaşımını da sağlamaktadır.

 

ERP Sistemleri Nelerdir?

Kaynak planlaması anlamına gelen ERP ile işlemlerinizi kolaylıkla sürdürmeniz mümkündür. Kullanıcılar işlemlerini ilerletirken en hassas olduğu nokta güvenir bir veri akışına sahip olabilmektir. Veri akışlarının kontrol altında olması ile sistemsel süreçlerin takibinin sağlanması önemlidir. Tek bir merkez üzerinden kontrollerin sağlanması süreç boyunca gerekli işlemlerin adım adım ilerletilmesine destek verilmektedir.

 

ERP Avantajları Nelerdir?

Sistemler hakkında bilgi sahibi olmak, tek noktadan tüm merkezi kontrol ederek finansal bilgilerin veri kayıtlarının sağlanmasını kolaylaştırmak Kurumsal Kaynak Planlaması ile yani ERP sistemleri ile oldukça mümkündür. Süreç boyunca gerekli müdahale adımlarının sağlanması için kontrol sistemlerinin aktifliği büyük öneme sahiptir. 

ERP sistemlerin üretim süreçlerinin kontrollerinin sağlanmasında önem sahibi olmaktadır. Bulut bilişim ağları ile fiziksel depolama alanlarına ihtiyaç azalmaktadır. Bu durum maliyet anlamında da pek çok avantajı bizlere sunmaktadır. Veriler yüksek standartlar ile kayıt altına alınmaktadır. Veriler tek bir alanda toplandığı için finansal kayıtların düzenlenmesi ve kontrolü de sağlanmış olunmaktadır. Raporlama ve sistemleştirme oldukça işlevsel bir şekilde ilerlemektedir.

 

LOGO Yazılım Sistemleri ile İşlemler

LOGO Yazılım gerekli süreç bilgilendirmesi ile sistemlerin bütünsel bir şekilde ilerleme sağlamasına destek olmaktadır. Süreç boyunca geliştirdiği çözüm ve hizmetler ile sisteminize katkı sunarak ilerleme göstermektedir. Alanında uzman kadromuz ile sizlere bu alanlarda destek vermekteyiz. Ayrıntılar için bizler ile iletişime geçerek çözümler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2021 © Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri