E İrsaliye

E İrsaliye


e-İrsaliye Nedir?
Firmalar operasyonel işlemlerini daha aktif bir şekilde sürdürebilmek için bazı teknolojik gelişmelere ayak uydurmaları gerekir. Bu sayede istedikleri sonuca kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler. E irsaliye de teknolojik gelişmeler ile ortaya çıkan sistemler arasında yer alıyor. İşletmelerin operasyon işlerinin hafiflemesine katkı sağlayan bu sistem maddi açıdan da kar elde etmelerine olanak sağlıyor. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Geçmişten günümüze operasyon işleri işletmeleri maddi açıdan zarara sokabiliyor ve zaman kaybına neden olabiliyor. Bunun önüne geçebilmek adına e irsaliye online olarak hazırlanmasına olanak sağlıyor ve bunu da karşı tarafa gönderebilme imkanı sunuyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

e-İrsaliye Uygulamasına Kimler Geçebilir?

E irsaliye hizmetinden sektör içerisindeki birçok firma yararlanabilir. Bu sayede bulundukları alanda kurumsal vizyonu ile yükselişe geçebilirler. Hukuki açıdan da sorun olmadan istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Firmamız bu konuda size kaliteli bir şekilde yardımcı olur. Zamandan kazanç sağlamanıza imkan sunan firmamız yenilikçi ve modern anlayış içerisinde size destek sunar. Kağıt irsaliyeden kurtulmanıza olanak sağlayan bu sistem hazırladığınız elektronik irsaliyeyi alıcıya elektronik ortam içerisinde ulaştırabilirsiniz. Bu sayede kağıt irsaliye sorunu da ortadan kalmış olur. En önemli avantajları arasında ise kağıtlardan kurtulmanız olarak yer alır. Arşivleme sorunu da ortadan kalkacaktır. İrsaliye arama veya geriye dönük bakma gibi sorunlarda ortadan kalkacaktır.

e-İrsaliye Uygulamasının Avantajları Nelerdir ?

E irsaliye avantajları arasında çevre dostu olması ön planda yer alır. Kağıttan kurtulmanıza olanak sağlayan sistem maddi açıdan da işletmenize kar olarak döner. Baskı maddi yatı ortadan kalkar ve uzun vadede size yardımcı olur. Bu konuda destek almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. Alanında uzman personel sizi doğru bir şekilde yönlendirir ve yardımcı olur. Kolay entegre edilmesi sayesinde hızlı çözüm alabilirsiniz. Daha güvenli veri sağlanmasına olanak sağlar. Dijital ortamda saklanan verilere istediğiniz tarih aralığında ulaşım sağlayabilir ve kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca bunun düzenli bir şekilde olması işletmenize kar olarak dönüş sağlayacak ve prestij kazandıracaktır.

image1 Top